Kaplan ile İngilizce öğrenin; yurt dışında bir üniversite veya koleje devam etme potansiyelinizi yükseltin

Kaplan ile İngilizce öğrenin; yurt dışında bir üniversite veya koleje devam etme potansiyelinizi yükseltin

kaplan003KAPLAN ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SERVİSİ
8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile yurt dışı İngilizce eğitiminde lider bir kurum olan Kaplan International English, ayrıca Üniversite Yerleştirme Servisi ile yurt dışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere yardımcı oluyor. Kaplan yurt dışı dil okullarında 8 hafta ve üzeri İngilizce eğitimi alarak Higher Intermediate (orta üst) seviyesine ulaşan öğrenciler, bu servisten faydalanabilir ve yurt dışında bir üniversitede eğitimlerine devam etme fırsatı yakalayabilirler.

Dünyanın en prestijli üniversitelerinin çoğu anadili İngilizce olan ülkelerde bulunmaktadır. Bu kurumların herhangi birinden alınacak bir diploma veya derece yurt içinde ve yurt dışında gelecek vaad eden bir kariyerin kapılarını açabilir.

Kaplan’ın Amerika, İngiltere ve Kanada gibi popüler destinasyonlarında sunduğu Üniversite Yerleştirme Servisi ile öğrenciler, 250’den fazla kolej ve üniversite ortaklıklarından oluşan geniş ağdan faydalanabilirler. Amaçlarınıza uygun lisans, yüksek lisans ve mesleki programı bulmanızda ve başvuru sürecinde Kaplan, uzman ekibi size yardımcı oluyor.

Üniversite Yerleştirme Servisinin Faydaları Nelerdir?
Yurt dışında üniversite eğitimi için başvuru yapmak her anlamda streslidir ve süreç karmaşıktır. Kaplan, Üniversite Yerleştirme Servisi ile bu süreci kolaylaştırır ve yurt dışında bir üniversiteye devam etme şansınızı artırır. Üniversite Yerleştirme Servisi ile amaçlarınıza hizmet eden yeterlilik ve eğitim kurumunu seçebilir, seçtiğiniz programın İngilizce giriş şartlarını karşılamanız için Kaplan sayesinde size uygun bir İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Bazı seçili lokasyonlarda ise Kaplan’la belirli bir İngilizce seviyesini tamamladığınızda seçtiğiniz kuruma direkt geçiş yapabilirsiniz.

Kaplan Pathway Programları
Kaplan ayrıca, yüksek öğrenim için öğrencilerin ihtiyaç duyduğu İngilizce dil becerileri ve akademik becerileri ile öğrencileri üniversite eğitimine hazırlayan geniş kapsamlı üniversite geçiş programları sunar. Bu seçenekler, sizi akademik ve kariyer hedeflerinize yaklaştıracak alternatif üniversite giriş seçeneklerini ve üniversite hazırlık programlarını içerir.

kaplan002

Neden Kaplan’ı seçmelisiniz?
Kaplan International English, %96 öğrenci memnuniyet oranı ile dünyanın önde gelen İngilizce dil okullarından biri olarak tanınmaktadır. Çok çeşitli kurs seçenekleri, uzman eğitim kadrosu, 75 yıllık eğitim deneyimi ve tamamen Kaplan’a ait K+ eğitim materyalleri ile hedeflerinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kaplan International English, Stanley Kaplan tarafından kurulmuş, tamamen Amerikan asıllı köklü bir eğitim kurumu olan Kaplan Inc.’e ait şirketlerden biridir. Kaplan Inc. dünyada eğitim ve kariyer hizmetlerinin lider sağlayıcısı ve Graham Holding’in bir iştirakidir.

Daha fazla bilgi için Kaplan dil okulları web sitesini inceleyebilirsiniz.

 

Bu bir ilandır.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap