Yüksek lisansta hangi bölümler ilgi görüyor?

Yüksek lisansta hangi bölümler ilgi görüyor?

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ / LİSANSÜSTÜ AĞINI GENİŞLETİYOR
BAU Global’in bir üyesiolan Bahçeşehir Üniversitesi(BAU), tüm dünyada açılan kampüs ve merkezlerin yanı sıra, İstanbul’un çeşitli merkezlerinde yer alan yerleşkeler ile eğitim ağını genişletiyor.

‘İstanbul’un Kalbinde Bir Dünya Üniversitesi’anlayışıyla öğrencilerine şehir üniversitesi olmanın avantajlarını sunarak ve onları hayatın akışından kopmadan Beşiktaş, Şişli, Galata ve Göztepe gibi önemli merkezi kampüslerde ağırlayan Bahçeşehir Üniversitesi, lisansüstü eğitim almak isteyen öğrenciler için ayrıca Kurtköy ve Halkalı’da yer alan yeni yerleşkeler ile eğtimi bir adım daha yaklaştırıyor.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş, Şişli, Galata ve Göztepe kampüslerinde sunulan ön lisans, lisans, lisansüstü ve doktora eğitimlerine ek olarak Halkalı ve Kurtköy’de yer alan yeni yerleşkeler ile mesleklerinde uzmanlaşmak isteyen ancak İstanbul gibi büyük bir şehirde buna vakit bulamayan öğrencilerini bir araya getiriyor.

Halkalı ve Kurtköy’de yer alan yerleşkelerde sunulan MBA, stratejik pazarlama ve marka yönetimi yüksek lisans bölümleri ile değişen küresel pazarlara yönelik stratejik planlama anlayışı ile örgütsel değişimi sağlayacak, liderlik yapısına uygun adaylar yetiştiren Bahçeşehir Üniversitesi, öğrencilerinin eğitimleri süresince edindikleri bilgi ve deneyim, onların büyük işletmelerden STK’lara kadar her türlü kurumda kabul görmelerine ve yöneticilik yapabilmelerine olanak sağlıyor.

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH / ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SERVİSİ VERİYOR
Sekiz ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile yurtdışı İngilizce eğitiminde lider kurumlardan biri olan Kaplan International English, ayrıca “Üniversite Yerleştirme Servisi” ile yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere yardımcı oluyor.

Kaplan yurtdışı dil okullarında sekiz hafta ve üzeri İngilizce eğitimialarak Higher Intermediate (orta üst) seviyesine ulaşan öğrenciler bu servisten faydalanabiliyor ve yurtdışında bir üniversitede eğitimlerine devam etme fırsatı yakalayabiliyor.

Kaplan’ın Amerika, İngiltere ve Kanada gibi popüler destinasyonlarında sunduğu üniversite yerleştirme servisi ile öğrenciler, 250’den fazla kolej ve üniversite ortaklıklarından oluşan geniş ağdan faydalanabiliyor. Kişiye uygun lisans, yüksek lisans ve mesleki programı bulmanızda ve başvuru sürecinde Kaplan uzman ekibi size yardımcı oluyor.

Üniversite yerleştirme servisi ile amaçlarınıza hizmet eden yeterlilik ve eğitim kurumunu seçebiliyor, seçtiğiniz programın İngilizce giriş şartlarını karşılamanız için Kaplan sayesinde kendinize uygun bir İngilizce eğitimi alabiliyorsunuz. Bazı seçili lokasyonlarda ise Kaplan ile belirli bir İngilizce seviyesini tamamladığınızda seçtiğiniz kuruma direkt geçiş yapabilme imkanınız mevcut.

Kaplan ayrıca yüksek öğrenim için öğrencilerin ihtiyaç duyduğu İngilizce dil becerilerive akademik becerileri ile öğrencileriüniversite eğitimine hazırlayan geniş kapsamlı üniversite geçiş programları da sunuyor.

Sayfa: 1 2 3İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap