Canikli, CEO Club’ta ilkleri açıkladı

Canikli, CEO Club’ta ilkleri açıkladı

İş dünyasının geleneksel buluşma noktası CEO Club çatısı altında düzenlenen “Büyüme ve İstihdam Zirvesi” Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleşti.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, sektör temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda, yeni teşvik modellerinin yanı sıra hükümetin Uluslararası Gayrimenkul Borsası kurma çalışmaları yaptığını da ilk kez iş dünyası ile paylaştı.

Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda düzenlenen geleneksel CEO Club toplantıları, Heming-ton ve Ziraat Leasing co-sponsorluğunda “Büyüme ve İstihdam Zirvesi” temasıyla, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye’nin önde gelen sektörlerinin temsilcilerini bir araya getiren etkinlik, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ’ın açılış konuşmaları ile başladı.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel ev sahipliğinde gerçekleşen zirvede sektör temsilcileri Türkiye’de üretim sorunlarının özetini yapıp daha hızlı üretim kulvarına geçişte özet önerilerde bulundu.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap