Capital500’ün liderleri ödüllendirildi

Capital500’ün liderleri ödüllendirildi

Capital Dergisi’nin bu yıl 19’uncusunu gerçekleştirdiği “Capital500-Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi Araştırması”nın sonuçlarına göre yüksek performanslarıyla öne çıkan şirketler ödüllendirildi. Vodafone’un ana sponsorluğunda düzenlenen “Capital500 Ödül Töreni”nde toplam 8 kategoride 24 ödül verildi.

İş dünyasının liderlerini bir araya getiren törende, Türkiye’nin en büyük şirketleri Tüpraş, OMV Petrol Ofisi ve Türk Hava Yolları olarak sıralandı.

Kibar Holding Kurucusu ve Onursal Başkanı Asım Kibar “Onur Ödülü”nü alırken, bu yıl ilk kez verilen “Vodafone Dijitalleşme Özel Ödülü”nü ise Migros Ticaret adına Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Kerim Tatlıcı aldı.

Türkiye’de ilk defa 1998’de Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen, özel sektörü tüm yönleriyle kapsayan araştırmada, Türkiye ekonomisinin sürdürülebilir zeminde büyümesine katkı sağlayan şirketler ciro büyüklüğüne göre sıralanıyor.

Capital500 Araştırması, en güncel ve net verilerle özel sektörün gücünü ortaya koyan, sektör ve şirket ayrımı yapmaksızın özel sektörü tüm yönleriyle kapsayan tek araştırma olması nedeniyle iş dünyasında ayrı bir önem taşıyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap