CEO Club’da ‘dijital şirketler’ zirvesi

CEO Club’da ‘dijital şirketler’ zirvesi

Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleşen CEO Club toplantısı, iş dünyasının önde gelen üyelerini bir kez daha bir araya getirdi.

Fotoğrafları görmek için görsele tıklayın.
1034 1035GE Türkiye’nin etkinlik sponsorluğunda yapılan ve Türkiye’nin en dijital şirketlerinin CEO’larının konuşmacı olarak katıldığı ‘Dijital Şirketler’ oturumunda iş dünyasında dijitalleşmenin önemi masaya yatırıldı.

Dijital şirket olmanın ipuçlarının paylaşıldığı toplantı Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt’ün açılış konuşmalarıyla başladı. Ardından GE Türkiye CEO’su Canan Öz-soy’un “İnovasyon Barometresi – İş Dünyasına Mesajlar” konulu bir sunumu izlendi.

Özsoy, konuşmasında dijital çağ ve endüstriyel devrimin inovasyondaki önemine dikkat çekti. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un moderatörlüğünde gerçekleşen ‘Dijital Şirketler’ temalı oturuma ise Garanti Bankası CEO’su Ali Fuat Erbil, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Önder Halisde-mir, Migros Türk CEO’su Ömer Özgür Tort ve Brisa CEO’su Yiğit Gür-çay konuşmacı olarak katıldı.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap