Filonun şampiyon yöneticileri

Filonun şampiyon yöneticileri

Filo yönetiminin, şirketlerin performansı ve ülke ekonomisine katkısına dikkat çekmek, çevre ve trafik güvenliği bilincinin oluşmasına destek olmak, kaynakların verimli kullanımını teşvik etmek ve ödüllendinnek amacıyla düzenlenen “Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri” beşinci kez sahiplerini buldu.

Fotoğrafları görmek için görsele tıklayın.
1029 1030 1031Dünyanın lider filo kiralama şirketi LeasePlan ve Ekonomist dergisi tarafından verilen ödüllere, birçok değişik sektörden filo yöneticileri ve sektörün değerli isimleri katıldı.

LeasePlan – Ekonomist Yılın Filo Yöneticisi Ödülü’nü Lilly İlaç kazanırken, Skoda’nın desteğiyle verilen Güvenli Filo Ödülü Merck İlaç’m, Michelin YeşilFilo Ödülü de Loomis Türkiye’nin oldu. Eureko Sigorta KOBİ Filo Yöneticisi Ödülü’nü Çarşıbaşı Şekerleme aldı.

Erkeklerin yoğunlukla görev aldığı filo yönetimi alanında fark yaratan filo yönetim stratejisi ve başvurusu ile jürinin dikkatini çeken bir kadın filo yöneticisinede Jüri Özel ödülü verildi. Fresenius Medical Care satın alma kıdemli müdürü Özlem Oral ödülünü LeasePlan Genel Müdürü Türkay Oktay’dan aldı.

BÜYÜK JÜRİDE KİMLER VAR?

Başvurular Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu, LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, Michelin Türkiye Genel Müdürü Marco Giuliani, Skoda Türkiye Genel Müdürü Tolga Senyücel, Eureko Sigorta Genel Müdür Yardımcısı İsmet Güngör, Auto Show Dergisi Yayın Yönetmeni Hırant Kasapoğlu ve Vaillant Filo ve Lojistik Grup Satın Alma Yöneticisi Selçuk Gündoğdu’dan oluşan jüri tarafından değerlendirilirken filo yönetimi stratejileri başta olmak üzere, sürdürülebilirlik, inovasyon, teknolojinin kullanımı ve çevreye duyarlılık konusunda fark yaratan uygulamalar kazananları belirledi.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap