Portföyüne üç yeni müşteri kattı

Portföyüne üç yeni müşteri kattı

Fatoş Bozkuş

Sinan Alaeddinoğlu ve Bülent Gürcan’ın 2007 yılında kurdukları reklam ajansı Teşkilat, bugün 16 kişilik ekibiyle, Karsan, BRC, Ersa ve Konyalı Saat, Casio, Doğan Organik ve markası Yoncadan, Foot Doctor, Sesu ve Seranit gibi markalara hizmet veriyor.

FATOŞ BOZKUŞ
fbozkus@ekonomist.com.tr

2014 yılında sosyal medya hizmeti de sunmaya başlayan ajans, birkaç yıl önce Teşkilat’a uluslararası kimlik kazandırmak için başlayan zorlu sürecin meyvelerini almaya başladı. Teşkilat, dünyanın en büyük bağımsız reklam ajansı networkü olan ICOM’un Türkiye temsilcisi oldu.

Sinan Alaeddinoğlu, eylül ayı içerisinde yapılan Avrupa bölgesel toplantısında Teşkilat’ın diğer ICOM üye ajanslarına tanıtıldığını anlatıyor. Alaeddinoğlu, bu çerçevede yeni işbirliklerinin şimdiden filizlenmeye başladığını söylüyor.

Bu işbirliklerinden umutlu olan Alaeddinoğlu, “Tüm dünyada 65’ten fazla ülkede faaliyet gösteren ICOM’un katkısı en kısa sürede ortaya çıkacak. Global olmanın, farklı pazarlara ve disiplinlere ulaşmanın avantajını Karsan gibi diğer Teşkilat müşterileri de yaşayacak” diye konuşuyor.

2016’ya hızlı giren Teşkilat portföyüne üç yeni müşteri kattı. Suzuki, Intersport ve Eve Kozmetik’i müşterileri arasına katan şirket bu markaların hem dijital hem de yaygın kullanımıyla ‘geleneksel’ anlamda tüm iletişim faaliyetlerinde görev alacak.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap