Girişimci yetiştiren 25 program

Girişimci yetiştiren 25 program

FIN-TECH GİRİŞİMLERE ÖNCELİK
Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) tarafından kurulan BUMED Business Angels (BUBA) ile stratejik işbirliğine giden Garanti Bankası, GarantiPartners platformu ile girişim hızlandırma programı sunuyor. Platform, fikir aşamasındaki projelerin yanında, fikrini geliştirmiş ve ilk adımlarını atmış girişimlere odaklanıyor. Programda, özgün ürün ve tasarımlara sahip, yatırım alma potansiyeli olan KOBİ’lere ve büyüyen girişimlere de destek sağlanıyor.

Girişimlere, reklam, dijital pazarlama, hedef kitlelerine yönelik konferans ve basın iletişimi gibi alanlarda destek olunuyor. Girişimciler 3’er aylık dönemlerde değerlendirmeye tabi tutuluyor, gelişimlerine göre devam edip etmeme kararı alınıyor.

Özellikle fintech girişimlerine büyük önem verdiklerine dikkat çeken Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, kurdukları GarantiPartners Girişim Üssü’yle de yeni iş kuran ya da erken aşamadaki girişimcilere fiziki ofis imkânının yanı sıra mentörlük, özel eğitimler, işbirliği fırsatları gibi birçok alanda destek sağlayacaklarını söylüyor.

Sayfa: 1 2 3 4İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap