Çamlıca Camii’nin halıları için teklif verdiler

Çamlıca Camii’nin halıları için teklif verdiler

Royal Halı, dünyanın en büyük halı üretim merkezi haline gelen Gaziantep’in önemli sanayi kuruluşlarının arasında yer alıyor. Geçen yıl 133 milyon TL’si ihracattan olmak üzere 300 milyon TL’lik ciro yaptı.

747 çalışanı bulunan şirket, bünyesine Pierre Cardin ve Atlas’ın yanı sıra bu yıl yeni bir marka daha dahil etti. Özel tasarımların da kullanılacağı Studio, şirketin dördüncü markası oldu.

Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu, 230 olan showroom sayısını 2016 yılının sonuna kadar 280’e çıkaracakları kaydetti. Royal Halı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Cihan Dağcı da halıda tozlanma sorununa yönelik inovatif ürünleri ile sektörde fark yaratacaklarını söylüyor.

Royal Halı’nın üzerinde çalıştığı bir önemli proje de İstanbul Çamlıca’da kurulan Türkiye’nin en büyük camii ile ilgili. Şirket, kaba inşaatı tamamlanmak üzere olan Çamlıca Camii’nin halı tedariği için teklif sundu. AR-GE merkezinde camiye yönelik yeni bir ürün geliştiren Royal Halı, caminin toplam 18 bin metrekareyi bulan halı tedariği için sunduğu teklifin sonucunu bekliyor.

Öğrendiğimize göre birkaç farklı şirket de benzeri yönde teklifte bulunmuş durumda. Çamlıca Camii’nin halı ihtiyacının yaklaşık 1,8 milyon TL’yi bulacağı belirtiliyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap