İkinci Samsung mağazası Bağdat Caddesi’nde

İkinci Samsung mağazası Bağdat Caddesi’nde

Türkiye cep telefonu pazarındaki satışlar yıllık 11 milyon adet civarında. Piyasanın en büyük oyuncusu da Güney Koreli Samsung. Şirket, pazarın yüzde 51’ini kontrol ediyor.

Bu yıl daralan Türkiye pazarında şirketin bir miktar daha payını artırdığı tahmin ediliyor. Burada aktarmak istediğimiz piyasa payından çok, şirketin Bağdat Caddesi’nde açmaya hazırlandığı yeni mağazası.

Bilindiği gibi Türkiye genelinde 300’ün üzerinde Samsung mağazası var. Bu mağazaların tamamı da bayi konumunda. Ancak şirket İstanbul Göztepe’deki Emaar AVM’nin içinde, Samsung’un dünya çapındaki en büyük satış mağazasını açtı.

2 bin metrekarelik mağazadan olumlu dönüşler alınması, şirkete ikinci mağazayı açması için cesaret verdi. Şirket yönetimi ikinci mağaza yeri olarak yine İstanbul’u tercih etti. Bu doğrultuda Bağdat Caddesi’nde bin 500 metrekarelik bir yer kiralandı.

Peki, ocak ayının sonlarına doğru açılması planlanan bu mağazada neler olacak? Mağazada, cihaz ve aksesuar satışının yanı sıra deneyim merkezi ve gelenlere hizmet verecek bir kafe de bulunacak.İlgili Haberler
1 Yorum
  1. Bilge burcuoglu Ocak 09, at 02:40

    Bagdat cad .yeni acilan magazanizdan eski samsung telimi geri vererek.yeni bir teli kizima hediye olarak bir hafta once aldim.5 kusur civari bir parayi.nakit olarak odedim.fatura istedim. Vermediler.sizin mailinize gonderecegiz dediler.hâlâ fatura gelmedi.dun magazadan aradilar.size yalnis hesap yapmisiz,350 tl.daha borcunuz var. Dediler.bana fiyat verirken eski telefon icin biz yılbaşından once 270 tl dusuyorduk.simdi 700 tl dusuyoruz.deyip .kesin hesaplayip bir fiyat verdiler. Ustelikte pazarlik bile yapilmiyor.firmanizda.taksit imkanlariniz ise 80 ler usulu senet sepet islerinin aynisi.yalnislik benim tarafimdan yapilmadi. Lutfen bu sikayetimi dikkate alma nezaketinizi gosterip faturami yollarsaniz cok memnun olurum. Saygilarimla

    Reply
Yorum yap