Kaplankaya’yı dünyanın en iyisi yapacak

Kaplankaya’yı dünyanın en iyisi yapacak

Amerika Arizona’da bulunan ve dünyada üst gelir grubu turistlere hitap eden Canyon Ranch markası, ikinci adresi için Bodrum Milas’ı seçti. Milas’ta yedi adet koyu kapsayan 5 milyon metrekarelik bir alanı bundan 10 yıl öce satın alan Capital Partners, Amerika’nın ünlü sağlıklı yaşam kuruluşu Canyon Ranch’i Bodrum’a da getirdi.

10 bin metrekarelik bir alanda 141 odalı otel ve 76 villanın yer aldığı projeye Rahmi Koç, arazinin satın alındığı ilk gün manevi desteğini verdi ve araziyi gezdi. Koç ailesinden Ali Koç’un konut aldığı projede, daha inşaat çalışmaları başlamadan desteğini sunmak üzere Muhtar Kent de villa aldı.

Canyon Ranch Kaplankaya’da Rahmi Koç ve Muhtar Kent onuruna verilen yemekte konuştuğumuz Capital Partners kurucu ortaklarından Burak Öymen, Rahmi Koç ve Muhtar Kent’in manevi desteklerinin kendileri için çok önemli olduğunu söylüyor.

Öymen, onur davetini bu nedenle yaptıklarını dile getiriyor. Konuklarına en iyi hizmeti sunmak üzere yola çıkan markanın Avrupa’dan önemli isimlerin de adresi olmasını beklediklerini kaydeden Burak Öymen, yabancı müşterilerin yüzde 30 paya sahip olduğunu ama bu oranın zaman içinde yükselebileceğini söylüyor.

Şu an toplamda 38 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede yatırımlara devam edeceklerini söyleyen Öymen, önümüzdeki 10 yıl içinde Kaplankaya’yı dünyanın en iyi projelerinden biri yapacaklarını anlatıyor.

Burak Öymen, Capital Partners’ın en önemli projelerinden biri olan Kaplankaya’nın yanı sıra Moskova’da tamamlanan AVM yatırımları olduğunu ve Kazakistan’da sağlık sektörüne yönelik bir yatırıma hazılandıkları bilgisini de veriyor. Öymen, Kazakistan’da 150 milyon dolarlık bütçeyle hayata geçirecekleri hastane yatırımını üç yıl sonra açacaklarını ifade ediyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap