Yatırım almak için yabancı fonla görüşüyor

Yatırım almak için yabancı fonla görüşüyor

2011’de kadın girişimci Başak Taşpmar Değim tarafından kurulan Armut.com, hizmet sektörünü internet ortamına taşıyan online pazar yerlerinden biri haline geldi. Ev içi tadilat, temizlik ve nakliye başta olmak üzere tüm hizmet sektörlerinden uzman 80 bin hizmet vereni, hizmet ihtiyacı olanlarla internet üzerinden buluşturuyor.

Armut.com, operasyonlarını geliştirerek büyüme planları yapıyor. Büyümesine destek olması için iki Avrupalı bir de Türkiye’den fon ile yatırım için görüşüyor. 30 çalışana ulaşan şirketin istihdamı yıl sonuna kadar büyümesine paralel olarak 50 kişiye kadar çıkacak. Kurumsal pazara da girmek isteyen şirket, burada temizlik, boya, badana, tamir işlerinin dışında yeni kategoriler de açmayı planlıyor.

Bireysel taleplere hizmetleriyle yanıt veren Armut.com’a kurumlardan çok fazla istek geldiğini söyleyen Başak Taşpınar Değim, “Ayda 3 bin işveren gelip platformda hizmet vermek için teklif veriyor. 80 bin kayıtlı işveren bulunuyor. Ayda tekil 1 milyon ziyaretçiye ulaştık. Bundan sonra büyümemizi sürdüreceğiz” diyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap