Auto Show artık aylık dergi

Auto Show artık aylık dergi

auto-show-artik-aylik-dergi-2Bugüne kadar haftalık olarak yayınlanan Auto SHOW, 1 Ocak’tan itibaren aylık olarak yayınlanacak. Derginin sadece yayın periyodu değil, konuları ve tarzı da yenileniyor. Auto SHOW’da bundan sonra otomobil dünyasıyla bağlantılı life style haberlere, gezi rotalarına, restoranlara ve otellere de yer verilecek.

Anadolu Grubu’ndan BiFikir portalı
Kuruluşunun 65’inci yılını kutlayan Anadolu Grubu, 2014 yılının sonunda hayata geçirdiği ‘BiFikir’ inovasyon portalıyla inovasyon kültürünü grup bünyesinde her kanala yaydı. Grup çalışanlarından bir yıl içinde bin 600’ün üzerinde fikrin sisteme girişinin yapıldığı BiFikir inovasyon portalının Anadolu Grubu’na yılda 20 milyon TL dolayında verim sağlaması hedefleniyor.

Adriatica’dan Twin Motion serisi
Adriatica saatleri, teknolojik yeniliklerden ve moda çizgilerden ilham alınarak Swiss Made kalitesiyle sunuluyor. Yeni koleksiyonlardan biri olan Twin Motion serisi, erkek kullanıcıların beğenisini kazanabilecek üç modele sahip.auto-show-artik-aylik-dergi-5

Ytong 52’nci yılını kutladı
Yapı malzeme sektörü kuruluşlarından Türk Ytong, 52’nci yaşını Trakya, Çatalca, Antalya, Bilecik ve Pendik tesislerinde düzenlenen etkinliklerle kutladı. Ytong ortaklarının, yöneticilerinin ve çalışanlarının bir araya geldiği törende, uzun yıllar Ytong’a hizmet veren çalışanlara kıdem ödülleri verildi.

auto-show-artik-aylik-dergi-6

Avm ciro endeksi yüzde 8,2 arttı
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ile Akademetre Research tarafından ortaklaşa oluşturulan AVM Endeksi’nin eylül ayı sonuçları açıklandı. Yayınlanan verilere göre, ciro endeksi Eylül 2015 döneminde Eylül 2014 dönemine göre yüzde 8,2’lik artışla 185 puana ulaştı.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap