İş ve spor dünyası zirvede buluştu

İş ve spor dünyası zirvede buluştu

İş dünyasının önde gelen kuruluşlarının temsilcileri, spor dünyasının liderleriyle ‘Sports&Business Summit 16’ zirvesinde biraraya geldi.

Türkiye’nin en çok satan spor gazetesi FANATİK ve Bizz Consulting’in gerçekleştirdiği zirvede, spora sponsorluk desteği veren şirketlerin yöneticileriyle, spor dünyasının önde gelen yöneticileri, bugünü ve geleceği tartıştı.

Geçen salı günü yapılan zirve, Türkiye İş Bankası, LeasePlan, İntegral Menkul Değerler ve Denizbank’ın co-sponsorluğu, Network’un oturum sponsorluğu ve Suzuki Otomotiv’in desteğiyle gerçekleştirildi.

20063

İstanbul Ritz Carlton Otel’de gerçekleşen organizasyona Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, futbol kulüplerinin içinde bulunduğu mali sorunları ve çözüm yollarını tartıştı.

Süper Lig’in lider takımı Başakşehir’in teknik direktörü Abdullah Avcı, genç yetenekleri nasıl yetiştirebileceğimize ilişkin önerilerini paylaştı.

Dünya, Avrupa şampiyonu genç satranç ustaları, Türkiye İş Bankası’nın sponsorluk desteğinin, başarılarındaki katkıyı anlatırken, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Obradovic de zor zamanlarda liderlik sırlarını paylaştı.

Görsele tıklayın.
20062İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap