Boyner, Phoenix projesini sokaktan esinlendi

Boyner, Phoenix projesini sokaktan esinlendi

592Yeni Karamürsel Mağazaları, Beymen, Boyner gibi markalarla Türkiye’nin en önemli perakende şirketlerinden biri olan Boyner, bir süredir kod adı Phoenix (küllerinden doğan Zümrüdü Anka kuşu) olan yeni bir konsept üzerinde çalışıyor, Her markanın kendi mağaza ve tabelasıyla yer alacağı department store konseptindeki ilk mağaza Akmerkez’de Beymen’in bulunduğu alanda yer alacak.

Eylül 2016’da açılması planlanan mağazanın dört katta ve yaklaşık 7 bin metrekare alanda hizmet vermesi planlanıyor. Sokaktan ilham alınarak tasarlanan konseptin, mimarisi, servis anlayışı ve teknolojik yenilikleriyle fark yaratması hedefleniyor.

Tods, Brooks Brothers, Stella McCartney, Etro gibi markaların yer alacağı mağazanın içinde Boyner Grubu’na ait Beymen, Network gibi markalar da bulunacak.

Aldığımız duyumlara göre, grup, çok önem verdiği yeni konsept için henüz Akmerkez’deki mağaza tamamlanmadan Anadolu Yakası’ndaki ikinci mağaza için çalışmalara başladı, Anadolu Yakası’ndaki mağazanın Ataşehir’deki bir AVM’de olacağı ifade ediliyor, Şu anda markalarla görüşmeler yürüten grup, AVM’nin adını sır gibi saklıyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap