Ulus’a iki ünlü markadan birini getirecek

Ulus’a iki ünlü markadan birini getirecek

Metal Yapı’yı, adı kimi rakipleri kadar öne çıkmayan ancak projeleri ile geniş kesimleri kucaklamasını bilen inşaat şirketleri arasında sayabiliriz. Türkiye piyasasında bugüne kadar lüks konut, ofis ve alışveriş merkezi olarak 17 proje gerçekleştirdiler, toplam bir milyon 343 bin metrekare inşaat alanı ürettiler.

İstanbul Tower Levent, Bluelake Küçükçekmece, Kemerlife XXIII, Arcadium Life III, Real Life Konakları, Belgrad Life ve Güneştepe İstanbul şirketin devam eden projeleri arasında yerini alıyor. Önümüzdeki dönemde ise, Ulus Residence, Zekeriyaköy Eden Life, Kemerlife XXIV ve Ukrayna Kiev Plaza projelerinin hayata geçirilmesi planlanıyor.

Şirket, inşaat projeleri dışında bazı AVM’lerin de sahibi. Aqua Florya AVM, Fatih’teki Historia AVM şirketin kurucu ortakları arasında yer aldığı tesisler arasında. Şirket yönetimi şu sıralar çok önemli bir dizi görüşme daha yürütüyor.

Ulus’taki rezidans projesi için dünyanın bu alandaki iki prestij markası Bulgari ve Rolex Grubu ile partnerlik anlaşması üzerinde çalışılıyor. İşletmeciliğini çok önemli bir uluslararası markaya vermeyi planlayan Metal Yapı Konut, Ulus’ta 20 dönüm arazi üzerine 50 ile 100 odalı, toplam değeri 350 milyon dolara ulaşacak üst segment bir proje geliştirecek.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap