‘Corporate Stars Zirve 2019’, 15-18 Nisan’da Antalya’da

‘Corporate Stars Zirve 2019’, 15-18 Nisan’da Antalya’da

Corporate Stars, 15-18 Nisan tarihlerinde Antalya Rixos Sungate Otel’de gerçekleşecek. Dört gün sürecek CorporateStars’ın 16 Nisan Salı günü gerçekleşecek Corporate Stars Zirve 2019’da ise birçok konuşmacı bir araya gelecek.

Zirve kapsamında; ‘Huzur, Barış ve Bilime Tahsis Edilen Kıta: Antartika’ , ‘Üstel Teknoloji Üstel İnsanlık’ , ‘Deneyim Mimarisi’, ‘3.Nesil Kahve Salgını; Dönüşen Tüketici ve Tüketim Ahlakı’, ‘Adamdan İnsana’, ‘İyiliği Yansıt’, ‘Geleceğin Çalışma Hayatı’, ‘Yüksek Performansta Farkındalık’, ‘Yeni Nesil Müşteri Deneyimi’, ‘Tasarım Oyunu’, ‘Gastro Felsefe’, ‘Sosyal Sorumluluk ile Toplumsal Farkındalık Bilinci’, ‘Kaliteli Yaşam’ ve ‘Kültürün İş Hayatına Yansıması’ başlıkları işlenecek.

FARKLI ALANLARDAN FARKLI KONUŞMACILAR
İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir’in Antartika’ya olan yolculuğunu ve bilim üssü kurulma sürecini anlatacağı Corporate Stars Zirve 2019, Meltem Acar Yücesoy’un moderatörlüğünde, birçok panel ve söyleşiler yapılacak.

Zirve boyunca; KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir, FinReachGmbH Yönetici Ortağı Taner Akçok, Reengen CEO’su Şahin Çağlayan, LabrysConsulting Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Günal, Biletix CEO’su Kemal Erdine, MerlinEntertainment Legoland, MadameTussauds, Sea Life Grup Genel Müdürü Sarper Hilmi Suner, AkademisyenProf. Dr. Emre Toros, İş ve Kültürel İnovasyon Tasarımcısı Canay Atalay, İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger, Accenture Interactive Oyunlaştırma Yöneticisi Olcayto Cengiz, Gastro Felsefe akımının önderi Ayhan Cöner, sosyal medyada Squatgirl kullanıcı adıyla geniş kitlelere ulaşan Doris Hofer,Joint Idea Kurucu Ortağı Eda Çarmıklı ve Marcus Lehto, PwC Türkiye İnsan Yönetimi & Organizasyon Direktörü Mert Emcan ve Holistik Yaşam Uzmanı Enerji Terapisti Yeliz Rüzgar konuşmacı olarak yer alacak.

16 Nisan’daki zirve oturumlarının gecesinde ünlü yönetmen, senarist, oyuncu Ezel Akay ‘Ateş Başı Buluşmaları ’nda Corporate Stars Zirve 2019’da yerini alacak. Müzisyen Batuhan Polat’ın dinletisi ile renk kazanacak gecede katılımcılar bahar enerjisini hissedecek.

Fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven zirve kapsamında iki gün boyunca Mobil Fotoğrafçılık Workshop çalışmasıyla Antalya kültür rotası üstünde fotoğraf çekim tekniklerini Corporate Stars Zirve 2019 katılımcılarına uygulamalı olarak anlatacak.

AHBAP’IN HİKÂYESİ ANLATILACAK
Corporate Stars Zirve 2019’da projeleriyle öne çıkan sivil toplum kuruluşları; toplumsal farkındalık bilincinin oluşması için yürüttükleri gönüllü çalışmaları ve yola çıkış hikâyelerini anlatacak.

Sosyal sorumluluk konusunda başarılı işlere imza atan, Oyuncak Kardeşliği’nden Ümit Kavak, Onaranlar Kulübü’nden Doğukan Güngör, Adım Adım eş kurucusu Renay Onur ve son yıllarda sosyal medya üzerinden tüm Türkiye’ye yayılarak 7’den 70’e ihtiyaç sahibi herkesin yüreklerine dokunan AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent dikkat çeken yükseliş hikayesini zirve katılımcılarıyla paylaşacak.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap