10 yeni şube açacak

10 yeni şube açacak

Faruk Güllüoğlu, Türkiye genelinde 70, yurtdışında ise üç mağazası ile faaliyet yürütüyor. Baklava başta olmak üzere tatlı sahasının etkin oyuncusu olan şirket, cafe ve restoran işletmeciliğinde de büyüme planları yapıyor.

Bugüne kadar daha çok büyükşehirlerde ve açık alanlar ile caddelerde şubeleşen Faruk Güllüoğlu, ilk kez bir alışveriş merkezi (AVM) içinde de mağaza açtı.

İstanbul Cevahir AVM’deki restoran, Faruk Güllüoğlu’nun ilk AVM şubesi oldu. 400 metrekare alan üzerine kurulu işletme franchise yöntemiyle açıldı.

Faruk Güllüoğlu’nda yıl sonuna kadar 10 yeni şube daha açılacak. Yeni şubeler içinde bir AVM daha devrede olacak.
Arenapark AVM’de Mudo’dan boşalan, bahçesiyle birlikte 300 metrekarelik bir alan için yakın zamanda anlaşma sağlandı. Bu nokta da Viaport’ta olduğu gibi açık alan içinde yer alıyor.

Faruk Güllüoğlu’nun açılışı kesinleşen iki yeri de Manavgat ve Alanya’da. Halihazırda Antalya’da beş mağazası bulunan işletmenin yönetim kurulu başkanı Faruk Güllü, “Antalya’da iki yeni işletme daha açacağız” diyor.

Antalya’daki turizmin durumunu sorduğumuz Güllü, “Biz yabancıdan daha çok yerliye satıyoruz. Turizmdeki sıkıntıya karşın yerli tüketicinin yoğun ısrarı var ve Antalya’dan çok memnunuz” diyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap