Vodafone KaraKartal Bir Yaşında

Vodafone KaraKartal Bir Yaşında

Vodafone Türkiye’nin Beşiktaş taraftarlarına özel geliştirdiği destek programı ‘Vodafone KaraKartal’ birinci yılını doldurdu. Vodafone KaraKartal’a bir yılda 650 bin Beşiktaşlı üye oldu, platform sayesinde Beşiktaş JK’ya 1,5 milyon TL katkı sağlandı. Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, platform ile hem takıma hem taraftara destek olduklarını söyledi.

Verifone’a 3 ISO Belgesi
Verifone Türkiye, TSM hizmeti için Bilgi Güvenliği, İş Sürekliliği ve Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemlerini yeniden organize ederek denetimlerde tam uyum sağladı ve ISO 27001, ISO 22301, ISO 20000 belgelerini Paywizard danışmanlığıyla aldı. Böylece ‘Yeni Nesil Ödeme Sistemleri Switching ve Ödeme Geçidi Hizmeti Sağlayan Veri Merkezi’ unvanına sahip oldu.

Era’dan iki önemli işbirliği
Gayrimenkul yatırım danışmanı ERA Türkiye, ‘Microsoft’ ve ‘Findeks’le anlaşma imzaladı. Microsoft’la imzaladığı işbirliği ile ERA Gayrimenkul danışmanları ofise gitmeden tüm işlerini mobil cihazlardan yürütebilecek. Findeks işbirliği ile ise ilk defa kiracı ve alıcının kredi notları satım ve kiralamayı gerçekleştiren tarafla paylaşılacak.

vodafone-karakartal-bir-yasinda-3

Harvard’tan online sınıf
Harvard Business School, yeni eğitim metodu ile sınıf ortamını dünyanın her yerinden ulaşılabilir online bir platforma taşıdı. Harvard Business School Dekanı Nitin Nohria, okulun geliştirdiği HBX eğitim sisteminin ‘Dünyada Fark Yaratan Liderler Yetiştirmek’ misyonunu bir adım ileriye taşıyacağını vurguluyor.

vodafone-karakartal-bir-yasinda-4

 

İTHİB’den ‘Tekstilde İş Var’ projesi
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB), tekstil ve hazır giyim sektörlerinde işverenle iş arayanları bir araya getirmek amacıyla ‘Tekstilde İş Var’ projesi için Yenibiris.com ile işbirliği protokolü imzaladı. Proje ile kalifiye ve ara elemana istihdam sağlanacak.

vodafone-karakartal-bir-yasinda-5

LA Mahzen en iyi mahzenler arasında
İzmir Torbalı’daki Lucien Arkas Bağları’nda bulunan LA Mahzen’e, İsviçreli Braun Publishing tarafından yayınlanan ‘Sömelye’nin Cenneti: Dünyanın En İyi Mahzenleri’ isimli kitapta yer verildi. Dünyanın en iyi sömelyesi unvanına sahip İtalyan Paolo Basso’nun hazırladığı kitapta, Avrupa’dan Güney Amerika’ya birçok farklı coğrafyadan 66 mahzen bulunuyor.

Erden Timur

Erden Timur

Nef’in hedefi ABD ve Avrupa
Global gayrimenkul markası olmayı hedefleyen Nef, 2016 yılında toplam 4,1 milyar TL değere sahip proje üretecek. Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “Nef markasıyla 5 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Blesh’e 7,5 milyon TL’lik yatırım
Türkiye’nin geniş sensör ağına sahip teknoloji şirketlerinden Blesh, ikinci yatırım turunu 7,5 milyon TL yatırımla açtı. Blesh’in yeni yatırım turuna; mevcut ortaklar Ali Sabancı, Turgut Gürsoy, Emre Berkin ve Kemal Cılız katılırken, TRPE Capital bu turda yeni yatırımcı olarak yer aldı.

EY, en iyi muhasebe firması oldu
Denetim ve danışmanlık şirketlerinden EY, 2015 yılında gerçekleştirdiği finansal durum tespit işlemleriyle Mergermarket tarafından verilen ‘Avrupa’da En İyi Muhasebe Firması’ ödülünü aldı. Bu ödüle son altı yılda beşinci kez sahip olan EY, Mergermarket’ın kurumsal finansman muhasebe işlemleri hacim ve anlaşma değerleri sıralamasında da birinciliği aldı.

vodafone-karakartal-bir-yasinda-7

O bag Türkiye’de
Elliden fazla ülkede, renkli ve modüler çanta ve aksesuarlarıyla tanınan İtalya’nın tasarım markalarından O bag, Türkiye’deki ilk mağazasını Kanyon Alışveriş Merkezi’nde açtı. O bag’in sahibi İtalyan Full Spot’un genel müdürü Michele Zanella, gelişim planları içerisinde Türkiye’nin önemli bir yeri olduğunu belirtti.

Namık Ekinci

Namık Ekinci

İMMİB yeni koordinatör başkanını seçti
Türkiye’nin toplam ihracatının yüzde 30’unu gerçekleştiren altı birliği bünyesinde barındıran ve 2014 yılında 43,6 milyar dolarlık ihracata imza atan İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), yeni Koordinatör Başkanını belirledi. Bu görevi, bir yıl süreyle Çelik İhracatçıları Birliği Başkanı Namık Ekinci yürütecek.

‘Adım Adım’ artık&R’larda
Uzman psikolog ve pedagoglar tarafından 9-48 aylık bebekler için hazırlanan gelişim seti ‘Adım Adım’ artık D&R’larda satışa sunuluyor. Her aya özel hazırlanan ‘Adım Adım’ setindeki aktiviteler ile ebeveynler bebekleriyle hem eğlenme, hem de onları eğitme şansını yakalıyor.

vodafone-karakartal-bir-yasinda-9

Tozzy Shop, kategori birincisi
AYD ve BAREM işbirliğiyle 7’ncisi gerçekleştirilen ‘1 Numaralı Markalar-2015’ ödüllerinde oyuncak-bebek kategori birincisi Toyzz Shop oldu. Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Bu ödül, yaptığımız yatırımlar ve gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda doğru yolda olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış oldu” dedi.

vodafone-karakartal-bir-yasinda-11Üç onur birden
OMSAN Lojistik üç onuru birden yaşadı. Avrupa’nın en prestijli lojistik ödüllerinden biri olarak kabul edilen ‘European Supply Chain Excellence Awards’ yarışmasında, birçok Avrupalı rakibini geride bırakarak tek Türk finalist oldu. Bu yıl altıncısı düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri Yarışması’nda OMSAN, Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri (R2) kategorisinde üst üste 6’ıncı kez yılın en başarılı lojistik şirketi seçildi. OMSAN ayrıca, Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörü ile Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

DİMES Star Süt’e yeni yüz
Antoine de Saint- Exupéry’nin ‘Küçük Prens’i, DİMES Star sütlerinin yeni yüzü oldu. DİMES Star artık kakaolu ve muzlu sütlerinin ambalajında, Küçük Prens’i kullanacak.

vodafone-karakartal-bir-yasinda-10

Cafe Nero’dan yeni lezzetler
Caffè Nero yeni yılda yeni lezzetler sunuyor. Nero’nun yeni yıla özel hazırladığı böğürtlen ve ahududulu Winter Berry Latte ve çikolata, tarçın ve portakallı Spiced Orange Latte’nin yanında, Triple Chocolate Cake, Strawberry & Chocolate Cup ve Red Velvet Cake tercih edilebilir.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap