Pınar, Frii ile gazlı içecek pazarına giriyor

Pınar, Frii ile gazlı içecek pazarına giriyor

Yaşar Holding, Pınar markasıyla başta gıda olmak üzere boya, tarım hayvancılık, temizlik kağıtları, ticaret ve hizmet sektörlerinde toplamda 21 şirketle faaliyet gösteriyor. Holding, 2017 yılını yaklaşık 5,1 milyar TL ciroyla kapatmayı hedefliyor.

Şirketin işlem hacminin yüzde 70-75’lik bölümü ise gıda, tarım ve içecek alanından geliyor. Yaşar Grubu’nun Pınar çatısı altında ürün çeşitliliğini artırma adına çalışmaları devam ediyor.

Türkiye’nin dört bir yanında 3 milyon çocuğu tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 30’uncu yılını Coşkun Aral imzalı “Adı Çocuk Kendi Büyük Bir Tiyatro” belgeseliyle kutladı.

Bu kutlama için katıldığımız resepsiyonda masanın üzerinde yeni ürünlerden birini fark ettik. Pınar, ‘Frii’ markasıyla meyve aromalı gazlı içecek pazarına girmeye hazırlanıyor. Masada, limonlu ve narlı gazlı içecekleri gördük.

Gecenin ev sahipliğini yapan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı’na bu ürünü sorduğumuzda, “Daha çok yeni, ikram etmek için burada sunduk. Bu konuyla Feyhan Yaşar ilgileniyor. Çalışmalar tamamlandığında ürünün tanıtımıyla ilgili açıklama yapılacak” yanıtını verdi.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap