EY Türkiye’de entegre çözümleri öne çıkaracak

EY Türkiye’de entegre çözümleri öne çıkaracak

m.kemalBağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık devi EY Türkiye’de tepe yönetiminde değişim rüzgarı esti. Uzun yıllar EY Türkiye ülke başkanlığı görevini yürüten Mustafa Çamlıca, görevini Metin Canoğulları’na devretti.

MUSTAFA KEMAL ÇOLAK
mcolak@ekonomist.com.tr
Twitter: @mk_colak

İş yaşamının son 14 yılını EY Türkiye bünyesinde sürdüren Metin Canoğulları, Avrupa’da 22 ülkeyi kapsayan EY Orta ve Güneydoğu Avrupa Bölgesi’nin Stratejik Büyüyen Pazarlar ve Aile Şirketleri Liderliği görevini yürütüyordu.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu Metin Canoğulları, yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Ünivesitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Canoğuları’nın 12 yıllık Arthur Andersen deneyimi de bulunuyor.

Metin Canoğulları, yeni görevine ilişkin olarak, “Görevi değerli ortağım Mustafa Çamlıca’dan devralmaktan büyük bir memnuniyet ve heyecan duyuyorum. Mustafa Çamlıca’nın döneminde hızlı büyüyen EY Türkiye ailesi olarak; müşterilerimizin ihtiyacına yönelik sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye ve sürdürülebilirlik bilinciyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz” diyor.

Canoğulları, yeni dönem yönetim anlayışına ilişkin bilgiler de sunuyor. Canoğulları yönetiminde EY Türkiye, gelecek dönemde yönetimde bir bütün olarak hareket ederek, hizmetlerinde entegre çözümler sunma perspektifini ön plana çıkaracak.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap