Pazarlamaya taze güç olacaklar - Ekonomist

Pazarlamaya taze güç olacaklar

Pazarlamaya taze güç olacaklar

6057Pazarlamanın başına geçti
Önemi gittikçe arttığından olsa gerek, pazarlama iş dünyasının en hareketli sahalarının başında geliyor. Bilgisayarıma sık sık bu alandaki görev değişimi veya atamalara ilişkin haberler düşüyor.

MUSTAFA KEMAL ÇOLAK
[email protected]
Twitter: @mk_colak

Samsung Electronics Türkiye de pazarlama alanına yeni bir isim atayan şirketlerden biri oldu. Ömer Barış Gökpınar, şirketin pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı. Gökpınar, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun. University of West Georgia’da MBA programını tamamlayan Gökpınar, P&G, Vodafone ve Turkcell’de çalıştı.

6058Doktorasını da alacak
Koton’u artık uzun bir maratonun içinde görüyorum. Çünkü kurucu Yılmaz Ailesi, uluslararası alanda söz sahibi bir giyim markası yaratma iddiasını, kurduğu ortaklığın ardından daha da belirginleştirdi.

Bu yolda yeni bölümler kuruluyor, yeni isimler ekibe dahil ediliyor. Son atama kararı ile Abide Turan, şirketin yeni pazarlama müdürü oldu. Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi mezunu olan, Bilgi Üniversitesi’nde MBA eğitimi alan Turan, Bahçeşehir Üniversitesi’nde pazarlama alanında doktora programına devam ediyor.

6059Petrol mühendisi transfer etti
Kadooğlu Holding bünyesinde yer alan Kadoil, Türkiye genelinde 400’ün üzerindeki akaryakıt istasyonu ile hizmet veriyor. Şirket, üst yönetimine yeni bir atama gerçekleştirdi.

Kadoil’de genel müdür yardımcılığı görevine Altuğ Teközgen getirildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölümü mezunu Altuğ Teközgen, iş yaşamına 1995’te Total Oil’de başladı. 2000 yılından itibaren OMV Petrol Ofisi’nde çeşitli üst düzey görevlerde bulundu.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap