En başarılı 10 genç aranıyor

En başarılı 10 genç aranıyor

burcuJCI (Junior Chamber International) tarafından düzenlenen ‘TOYP -Türkiye’nin 10 Başarılı Genci’ yarışmasına adaylık süreci başladı. Kendi kategorisinde fark yaratan adaylar, uluslararası düzeydeki TOYP Ödülünü kazanıyorlar.

BURCU TUVAY
btuvay@ekonomist.com.tr

JCI (Junior Chamber International) Türkiye Derneği adına JCI İstanbul Şubesi tarafından 22 yıldır hayata geçirilen ‘TOYP – Türkiye’nin 10 Başarılı Genci’ projesi, toplumsal gelişime katkısı bulunan başarılı gençlerin çalışmalarını görünür kılmayı hedefliyor.

Kendi kategorisinde fark yaratan adaylar, her yıl kasım ayında düzenlenen TOYP Ödül Töreni’nde ‘Türkiye’nin 10 Başarılı Genci’ olarak seçiliyor ve uluslararası düzeydeki TOYP Ödülü’nü kazanıyorlar. Bu yıl da alanında uzman jüri komitesi tarafından belirlenecek olan 10 başarılı genç, başarılarını ayrıca uluslararası platforma, ‘TOYP Dünya Finali’ne taşıma şansına sahip olacak.

Bugüne kadar Türkiye’den 11 kişi ayrıca TOYP Dünya Birincisi ödülüne layık görüldü. 18 yaşından büyük, 40 yaşından gün almamış, TC vatandaşı olan herkes yarışmaya katılabiliyor. TOYP 2016 yılı başvuruları 1 Eylül’de sonlanacak. Detaylı bilgi ve başvuru için www.toyp.org.tr ve basvuru@ toyp.org.tr internet sitelerine bakılabilir.

1017

1016İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap