Anadolu Markaları, dijital dönüşümü tartıştı

Anadolu Markaları, dijital dönüşümü tartıştı

Ekonomist ve Capital dergilerinin öncülüğünde Anadolu işletmelerine ilham olma hedefiyle düzenlenen ‘Anadolu Markaları’ yarışmasında yeni dönemin ilk organizasyonu Vodafone Türkiye ve Fibabanka sponsorluğunda İzmir’de gerçekleştirildi.

Etkinlik, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Şahin, Fibabanka Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Gencal, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ve İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş’ın açılış konuşmalarıyla başladı.

Vodafone Red Academy adına Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat tarafından verilen “İşinizi Dijital Dönüşümle Büyütün” başlıklı eğitim ile devam etti.

KOBİ’lerin iş verimliliklerine dijitalleşme ile nasıl katkı sağlanabileceğinin anlatıldığı eğitimde, Vodafo-ne’un özellikle üretim sektöründeki örnek başarı hikayelerinden de bahsedildi. Eğitimin sonunda katılımcılara Vodafone Red Academy sertikası verildi.

Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen ‘İzmir’e Yön Verenler’ panelinde ise Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Sun Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci ve Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, şirketlerinin stratejilerini ve gelecek hedeflerini paylaştı. Etkinliğin kapanış konuşmasnı ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu yaptı.

Gaziantep, Adana ve Kayseri’de devam edecek olan etkinlikler serisiyle Anadolu işletmelerine, dijitalle-şen dünyada fark yaratması sürecinde rehberlik edilmesi hedefleniyor. Anadolu’daki markalaşma stratejilerinin, marka olma yolunda ilerleyenlerin başarı öykülerinin bir araya getirilip ödüllendirileceği yarışmanın başvuruları, 31 Ekim 2017 tarihine kadar www.anadolumarkalari.com adresinden online olarak yapılabiliyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap