‘Anadolu Markaları’nda ilk durak Gaziantep’ti

‘Anadolu Markaları’nda ilk durak Gaziantep’ti

Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye ve Fibabanka ana sponsorluğunda hayata geçirilen “Anadolu Markaları” yarışmasının açılışı Gaziantep’te gerçekleşti.

Fotoğrafları görmek için görsellere tıklayın

360

361362Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ve Fibabanka Genel Müdür Yardımcısı Emre Ergun’un açılış konuşmalarıyla başlayan etkinlik, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in moderatörlüğünde “Gaziantep’in Markaları” paneliyle devam etti. Panele Tiryaki Agro Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Şölen Çikolata Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Çoban, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Tamer Yılmaz ve Merinos Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu konuşmacı olarak katılarak büyüme öykülerini paylaştılar.

Markalaşma konusunda oturumlarla devam eden etkinlikte Marka Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Murat Şaylan “Markalı Ekonomi” ve Nurol GYO Yönetim Kurulu Üyesi Ceyda Çarmıklı Kılıçaslan “Gayrimenkulde Marka Yaratmak” başlığı altında sunum yaptı. Kapanışı ise Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu “Marka Şehir Yolculuğu” başlıklı konuşmasıyla yaptı.

Kayseri ile devam edecek olan etkinlikler serisiyle Anadolu işletmelerine markalaşma sürecinde rehberlik edilmesi hedefleniyor. Her ilin kanaat önderleri, başarılı markaları ve markalaşma konusunda uzman konuşmacılardan oluşan Marka Konseyi’nin yer aldığı etkinlikler boyunca Anadolu’nun yükselen markalarını ödüllendirecek “Anadolu Markaları Yarışması” da tanıtılıyor. Anadolu’nun Yükselen Yıldızları ödüllendirilecek.

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Anadolu Markaları Yarışması ile İstanbul dışındaki illerde marka bilincini yerleştirmek, “marka olma” konusunu öne çıkarmak amaçlanıyor. Bu illerdeki markalaşma stratejilerini, marka olma yolunda ilerleyenlerin başarı öykülerinin bir araya getirilip ödüllendirileceği yarışmanın başvuruları 1 Eylül 2016 tarihine kadar www.anadolumarkalari.com adresinden online olarak yapılabiliyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap