Dolapdere’ye AC Marriot’u getirecek

Dolapdere’ye AC Marriot’u getirecek

44Seba İnşaat, 20 yıldan bu yana konut ve otel projeleri üreten bir şirket. En son 291 odalı Radisson Blu Şişli oteliniinşa etti. İstanbul ve Bodrum’da birçok konut ve villaprojesini hayata geçirdi. Biri Dolapdere’de diğeri Karaköy’de olmak üzere İstanbul’da iki otel projesi var.

Bodrum’da bir projesinin rezidans hizmetlerini vermek üzere de 30 odalı bir oteli satın aldı. Seba İnşaat, şimdi de Dolapdere’de bir otel açmaya hazırlanıyor. Seba İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Nedim Keçeli, Dolapdere’de Burla Makine arazisine Burla-Seba ortaklığında 61 milyon dolarlık yatırımla 265 odalı 5 yıldızlı bir otel yaptıklarını söylüyor.

Nisan 2016’da açmayı planladıkları oteli işletmek üzere Marriott grubu ile görüştüklerini de ifade ediyor. Buna göre Dolapdere’deki otelin AC Marriot markasıyla işletilmesi gündemde. Nedim Keçeli, Filda Otelcilik şirketiyle 2016 yılında

Karaköy’de Global Holding’in yanındaki alanda 150 odalı bir otel yatırımına daha başlayacaklarını da söylüyor. Bu otele arsa bedeli dahil 60 milyon dolarlık yatırım yapılacak. Şirketin Uludağ’da Alkoçlar’dan aldığı 200 odalı bir oteli daha var. Bunun yanına 200 oda daha eklenmesi planlanıyor. Burasının da devre tatile döndürülerek Araplara pazarlanması düşünülüyor.

Nedim Keçeli, Bodrum’da 17 yıldan bu yana projeler geliştirdiklerini, önümüzdeki dönemde Gündoğan ve Küçükbük’te iki villa projesi daha yapacaklarını belirtiyor. Keçeli, “Küçükbük’te 20 villadan oluşacak olan projemizin önündeki 30 odalı otelin yarı hissesini 4,5 milyon dolara satın aldık. Bu otel projemizdeki villalara rezidans hizmeti veren bir otel olarak konumlanacak” diyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap