Wepublic’in açılış tarihi belli oldu

Wepublic’in açılış tarihi belli oldu

Boyner Grubu’nun üzerinde çalıştığı yeni mağaza konsepti Wepublic için geri sayım başladı. Boyner Ailesi’nin uzun zamandır merakla beklenen bu yatırımının açılış tarihi de netleşti. İlk mağazası Akmerkez’de açılacak Wepublic eylülde kapılarını aralayacak. 1 Eylül’de soft bir açılış yapılması planlanan mağazanın büyük açılışı için belirlenen tarih ise 19 Eylül.

Türkiye ile ilk kez buluşturacağı 105 güçlü markanın yanı sıra bünyesinde 520 markayı bir araya getirecek olan Wepublic, çok farklı bir mağazacılık anlayışına sahip. Mimari dizaynı, alanlarında güncel, genç, modern projelere imza atmış olan Universal Design Studio, HMKM ve Gökhan Avcıoğlu tarafından yapılan ilk mağaza
teknolojik yenilikler de barındıracak.

8 bin metrekarelik mağazanın içinde alışveriş alanlarının dışında kaydırakların bulunduğu eğlenceye yönelik bölümler yer alacak. Boyner Grubu, önümüzdeki dönemde bu konsepti büyüterek 10-15 bin metrekarelik mağazalar açmayı planlıyor. Hedef Türkiye’de 2018’e kadar 3-4 mağaza açmak. Grup Türkiye’deki altyapıyı oturttuktan sonra Avrupa’da da mağazalaşmayı hedefliyor.



İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap