Polimeks 20’nci yılını konserle kutladı

Polimeks 20’nci yılını konserle kutladı

Polimeks Holding, 20’nci kuruluş yıldönümünü Sezen Aksu’nun eserlerini yeniden yorumlayan The Royal Philharmonic Orchestra’nın konseriyle kutladı. Gecede bir konuşma yapan Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tabanca, “Ortaklarım Cem Siyahi ve Abdullah Gözener’e ve bize en büyük gururu yaşatan işçi arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederim” dedi.

YTÜ’de inovasyon paneli
3-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Türkiye İnovasyon haftasını takiben ‘AR-Ge, İnovasyon ve Sürdürülebilir Performans’ konulu panel 9 Aralık günü Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yapıldı. Panelde Mazars Denge Ankara Ofisi Vergi Hizmetleri Ortağı Ahmet Şahin Savcı; AR-GE faaliyetlerine yönelik vergi desteklerini değerlendirdi ve özel sektörün AR-GE harcamalarında ön sırada yer aldığını belirtti.

polimeks-20-n-ci-yilini-kutladi-2

Çekül’den yeni yıl hediyelikleri
25’inci yılını kutlayan ÇEKÜL Vakfı tüketicilere, yeni yılda hediye olarak verebilecekleri geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. www.cekuldukkan.org/ adresine girerek ÇEKÜL ürünlerini satın almak ve doğanın sürdürülebilirliğine destek olmak mümkün.

polimeks-20-n-ci-yilini-kutladi-4

Koluman yeni modellerini tanıttı
Koluman, 5-6 Aralık tarihlerinde Acarkent Coliseum’da bir test sürüşü gerçekleştirdi ve yeni modellerini tanıttı. Koluman Motorlu Araçlar Otomobil Satış Müdürü Savaş Yurtsever, katılımcıların beğendikleri araçların test sürüşü deneyimini yaşadıklarını ve bu etkinlikle çok sayıda satış bağlantısı da gerçekleştirdiklerini söyledi.

polimeks-20-n-ci-yilini-kutladi-5Evlilik fuarı başlıyor
Evlilik sektörü, ‘Evlilik Dünyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda bir araya geliyor. Patika Fuarcılık tarafından düzenlenen Evlilik Dünyası Fuarı, bu yıl 29-31 Ocak tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar salonlarında 14’üncü kez yapılacak.

Legoland’e En başarılı etkinlik ödülü
Bu yıl üçüncü kez organize edilen ve Türkiye’deki eğlence ve rekreasyon sektörü yarışması olan ‘Shining Star Awards 2015 – Eğlence Ödülleri’ sahiplerini buldu. Legoland Discovery Centre İstanbul, ‘Brick Factor’ etkinliğiyle “En Başarılı Etkinlik” alanında ödül kazandı.

polimeks-20-n-ci-yilini-kutladi-8Özlem Denizmen’den yeni kitap
Finansal okuryazarlık alanında kitaplar yazan Özlem Denizmen’in üçüncü kitabı ‘Bolluk ve Bereket İçin Yer Aç’ Destek Yayınları’ndan çıktı. Denizmen, yeni kitabında zengin olmanın sadece para sahibi olmaya bağlı olmadığını anlatarak tasarruf yapılabilecek 175 pratik tavsiye sunuyor.

2016’nın Yeşil ticari aracı seçilde
Tofaş’ta geliştirilen Fiat Doblo’nun Ram markalı versiyonu ProMaster City, Amerika’da Green Car Journal tarafından 2016 yılının ‘Yeşil Ticari Aracı’ olarak seçildi. Ram ProMaster City, markanın ticari araç portföyünün en yeni aracı olma özelliğini taşıyor.

polimeks-20-n-ci-yilini-kutladi-6

En beğenilen markalar belli oldu
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve BAREM işbirliğiyle bu yıl yedincisi gerçekleştirilen ‘1 Numaralı Markalar – 2015’ ödül töreninde Türkiye’nin önemli perakende markaları toplam 15 farklı kategoride ödüllendirildi. Kadın giyim kategorisinde Koton, erkek giyimde D’S Damat, günlük spor giyimde LCW, çocuk giyimde Panço ödül aldı.

polimeks-20-n-ci-yilini-kutladi-9Paypaldan e-ihracatçılara ipuçları
PayPal, 29 pazarda yapılan ‘Sınır Ötesi Alışverişte Tüketici Alışkanlıkları’ araştırmasını e-ihracatçılara yönelik bir yol haritası olarak düzenledi. Araştırma, e-ihracata yeni başlayacak girişimcilerin ve halihazırda e-ihracat yapanların sınır ötesi online ticarette rekabet gücünü artıracak bilgiler içeriyor.

 

polimeks-20-n-ci-yilini-kutladi-10Yumurtaya üretim tarihi basılacak
Aralık ayı ortasında yürürlüğe girecek yönetmelikle, yumurtalar tüketici ve sanayi yumurtası olarak ayrıştırılacak ve her yumurtanın üzerine üretim tarihi, işletme ve kümes numarasının yazılması zorunlu olacak. Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, yeni uygulamayla sağlıksız koşullarda üretilen yumurtaların tüketicilere ulaşmasının engelleneceğini belirtiyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap