Marketing Mind, 13 Nisan’da Bilkent Cyberpark’ta! - Ekonomist

Marketing Mind, 13 Nisan’da Bilkent Cyberpark’ta!

Marketing Mind, 13 Nisan’da Bilkent Cyberpark’ta!

Kariyerinde pazarlama sektöründe ilerlemek isteyen öğrenciler için önemli bir etkinlik olan Marketing Mind’a sayılı günler kaldı.

Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından düzenlenecek olan bu etkinlik, kurumsal dünyayı ve girişimcilik dünyasını marketing üzerinden bir araya getirip, start upları ve kurumsal şirketleri pazarlama mekanikleri açısından karşılaştırmayı hedefliyor.

Bunun yanında marketingin alt dalları ve çeşitli marketing stratejileri de detaylıca incelenecek.

Etkinlik, öğlen saat 13:00’te başlayacak. Bilkent Cyberpark Fikret Yücel Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinlikte, pazarlama, iş dünyası, girişimcilik konularında katılımcılara aydınlatıcı ve yol gösterici bilgiler verecek altı konuşmacının yanı sıra, bir panele de yer verilecek.

Bu yılki etkinlikte Volvo Türkiye’nin pazarlama ve halkla ilişkiler direktörü Kubilay Polat, Fevzi Gandur Logistics’in satıştan sorumlu genel müdürü Cengiz Işıkara, indir.com’un kurucusu ve SEO uzmanı Hasan Yaşar, MooF Dijital Pazarlama Ajansı’nın kurucusu ve Google Ads uzmanı Yasin Kaplan ve Netvent’ten Onurcan Eki yer alacak.

Detaylı bilgi ve biletler için : www.bilkentyes.com/marketing-mind ziyaret edilebilir.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap