Torun, Paşabahçe’de üç zincirle masaya oturdu

Torun, Paşabahçe’de üç zincirle masaya oturdu

Beykoz’da yer alan Paşabahçe Tekel arazisini Özelleştirme İdaresi’nin 2012 yılında açtığı ihaleyle satın alan Torunlar GYO, burada bir otel yapmayı planladığını açıklamıştı.

317 milyon TL’lik bütçeyle yapılacak otelin işletmesi için şu anda üç önemli marka ile masada olduklarını söyleyen Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, görüşmelerin yıl sonuna kadar neticeleneceğini söylüyor.

70 bin metrekare büyüklükteki Paşabahçe arazisinde yapılacak otelin Türkiye’de bulunmayan dünyanın önde gelen otel zincirlerinden biri olacağını kaydeden Aziz Torun, buraya yakışır lükste bir markayı taşıyacaklarını söylüyor.

Aziz Torun’un lüks otel markalarının işletme modeline ilişkin bir şikayeti de var. Torun, “Lüks segmentte otellerin şartları çok fazla. Bizim istediğimiz lüks anlayışına göre olacak, biz yöneteceğiz, deyim yerindeyse sen kapıdan bakacaksın diyorlar.

Model bu. Yıl sonuna kadar bir anlaşma yapıp en doğru isimle bu işi neticelendireceğiz fakat yönetimsel anlamda böyle bir durum da söz konusu” diyor.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap