Anadolu Markaları’nda üçüncü durak Konya

Anadolu Markaları’nda üçüncü durak Konya

Anadolu işletmelerine ilham olma hedefiyle düzenlenen “Anadolu Markaları” organizasyonunun üçüncüsü, Vodafone Türkiye ve Fibabanka sponsorluğunda, Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde Konya’da gerçekleştirildi.

Görsellere tıklayın.

hb41 hb42 hb43 hb44 hb45

Konya’nın en büyük markalarının başarı hikâyeleriyle KOBÎ’lere markalaşma sürecinde yol gösterdiği etkinlikte, Anadolu’dan yükselen markaların seçileceği “Anadolu Markaları Yarışması”nın içeriği de paylaşıldı. Etkinliklerin sonunda İstanbul’da gerçekleşecek finalle “Anadolu’nun Yükselen Yıldızları” ödüllendirile cek.

Konya’nın önde gelen markaları ile KOBİ’leri bir araya getiren etkinlik, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Ak-soy, Fibabanka Genel Müdür Yardımcısı Emre Ergun ve Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veli Tekilioğlu açılış konuşmalarıyla başladı. Ardından Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in moderatörlüğünde düzenlenen “Konya’nın Lider Markaları” panelinde ise katılımcılar başarı hikâyelerini paylaştılar. Etkinlik, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü M. Öz-yeğin’in “Büyük Markalar Nasıl Yaratılır” konuşmasıyla sonlandı.İlgili Haberler
1 Yorum
  1. Hatem Güzel Haziran 30, at 21:59

    Memleketimin başarılarını görmek insanı mutlu ediyor, Tebrikler Konya!

    Reply
Yorum yap