Uluslararası basını ağırlayacaklar

Uluslararası basını ağırlayacaklar

Türkiye’de son dönemde yaşanan darbe girişimi, bölgedeki savaş ortamı ve terör saldırıları yapılan etkinliklere de olumsuz yansıyor. Bu yansımaları asgariye indirmek üzere birtakım tanıtım çalışmaları yapılıyor.

Bunlardan biri de 32’nci Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Türkiye için gerçekleştiriliyor. İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Center’da 11-14 Ocak 2017 tarihleri arasında UBM ICC tarafından düzenlenecek olan fuar, bunun öncesinde 6-7-8 Aralık tarihlerinde uluslararası basına ev sahipliği yapacak.

Fuar öncesi Kuzey Afrika, Rusya ve Ortadoğu basınından önemli gazeteciler ile 22 ülkenin bağlı olduğu Arap Ticaret Odası Haber Ajansı’ndan basın mensupları, anne-bebek tekstil sektörünün kalite, tasarım ve üretim gücünü göstermek amacıyla Türkiye’de ağırlanacak.

Türkiye’de anne-bebek tekstil ürünleri üretimi yapan firmaların fabrikalarına yapılacak ziyaret sırasında uluslararası basın mensuplarına ‘üretime güçlü bir şekilde devam edildiği ve Türkiye’nin halen ürün temini açısından canlı bir pazar olduğu’ mesajı verilecek.

UBM ICC Genel Müdürü Erdal Baykara, Türkiye’deki fuarın anne bebek sektörünün en uzun soluklu, deneyimli ve lider fuarı olduğunu belirtiyor. Baykara fuarla ilgili şu bilgileri veriyor.

“100 farklı ülkeden 16 bin ulusal ve uluslararası ziyaretçi, 1,5 milyar potansiyel müşteri kitlesi, 60 milyar dolar iş hacmi, 37 bin m2 alan, 350’den fazla firma ve 750’den fazla marka yer alacak”İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap