Bist 100
9374,2
0%
Bist 100
Dolar/TL
31,104
0,2062%
Dolar/TL
Euro/TL
33,7035
0,1798%
Euro/TL
Euro/Dolar
1,0825
0,0213%
Euro/Dolar
Altın/Gram
2033,28
0,06%
Altın/Gram
Piyasaları
İncele
USD/TRY
Döviz Çevirici
TRY
USD
EUR
Hesapla

Mobil uygulama yatırımlarına hız verdi

10 Ekim 2019 | 10:00
Son Güncellenme: 27 Ekim 2022 | 13:02
Mobil uygulama yatırımlarına hız verdi

Kahve Dünyası, mobil uygulama yatırımlarıyla öne çıkıyor. Kahve Dünyası, 2018’den beri mobil uygulama özelindeki yatırımlarını sürdürüyor ve kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya yönelik çözümler sunuyor.

Bir yılda yarım milyon kişi Kahve Dünyası’nın mobil uygulamasına üye oldu. Kahve Dünyası Şirket Yönetiminden Sorumlu Altınmarka Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Altınkılıç, müşterilerin hayatını kolaylaştıran ve farklı faydalar sağlayan bir uygulama yapmayı amaçladıklarını söylüyor.

Altınkılıç, uygulamalarını şöyle anlatıyor: “Uygulamamızda, bir sanal alışveriş platformu gibi hareket etmiyoruz. ‘Hazır Al’ özelliğimiz bu noktada iyi bir örnek. Misafirlerimizin zamanının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve önemsiyoruz.

Yolunun üzerindeki mağazayı seçen kullanıcımız, siparişini istediği gibi özelleştirebiliyor. Teslim alma saatini seçtikten sonra kredi kartı veya biriktirdiği ‘Çekirdek’ ile ödemesini tamamlıyor. Müşterimiz mağazamıza geldiğinde hazır bekleyen siparişini işlem yapmadan hızlıca teslim alıyor.

‘Hazır Al’ mobil sipariş özelliğini Türkiye’de hayata geçiren ilk kahve markasıyız.” Kahve Dünyası, bu alanda yeni yatırımlar da hayata geçirecek. Bu kapsamda mağazaları ziyaret eden kullanıcılar, ödeme noktasında mobil uygulama üzerinden ödemelerini yapabilecek ve bu alışveriş sonunda Çekirdek Puan kazanacak.

Mobil ödeme özelliğini bir akıllı saat uygulamasıyla taçlandırmak da şirketin iş planları arasında yer alıyor. Ayrıca mağazalara gelenlerin oturdukları yerden mobil uygulama üzerinden sipariş vermesi ve hesabı ödeyebilmesi konusunda da çalışmalar yapılıyor.


0
Günün En Çok Okunanları
EKONOMİST YENİ SAYI
Ekonomist Dergisini takip etmek için abone olun.
ABONE OL