Finansın Zirvesi Boğaziçi Üniversitesi’nde Buluşuyor!

Finansın Zirvesi Boğaziçi Üniversitesi’nde Buluşuyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 10.su düzenlenen Finance Break, 5-9 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi-İbrahim Bodur Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

Bu yıl Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Finance Break’te, finans alanının duayen isimleri ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencileri bir araya gelecek. Beş gün, yedi farklı oturum ile finans dünyasına dair merak edilen bütün soruların cevapları bulunacak.

KİMLER GELİYOR?
Hafta içi beş gün boyunca finansın konuşulacağı Finance Break’te; QNB Finansbank, P&G, Anadolu Holding, Arçelik, Akfen Holding, LCW, Koton gibi finans sektörünün önde gelen şirketlerinin CEO ve CFO’larının yanı sıra Klaus Kirchhoff, Barış Esen, Özgür Hatipoğlu, Hamdi Akın, Selin Sayek Böke gibi birçok seçkin isim de yer alacak.

NELER KONUŞULACAK?
Türkiye Ekonomisinin Yeni Yolu, Hızlı Tüketim Sektöründe Finansı Kontrol Etmek, Uluslararası Piyasalarda Türk Firmaları gibi konuların yanı sıra Kirchhoff-Consult Company Founding Partner ve CEO’su Klaus Kirchhoff’un katılacağı bir oturumda da Gelişmekte Olan Ülkeler konusu ele alınacak.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için financebreak.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

untitled-2İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap