Kayseri’nin markaları hikayelerini paylaştı

Kayseri’nin markaları hikayelerini paylaştı

Anadolu işletmelerine ilham olma hedefiyle düzenlenen “Anadolu Markaları” organizasyonunun ikincisi, Vodafone Türkiye ve Fibabanka sponsorluğunda, Nurol GYO co-sponsorluğunda, Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde Kayseri’de gerçekleştirildi. Kayseri’nin en büyük markalarının başarı hikâyeleriyle KOBl’lere markalaşma sürecinde yol gösterdiği etkinlik Kayseri iş dünyasından yoğun ilgi gördü.

Fotoğrafları görmek için görsellere tıklayın.

4003 4004 4005 4006

 

Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye ve Fibabanka ana sponsorluğunda, Nurol GYO co-sponsorluğunda hayata geçirilen “Anadolu Markaları” organizasyonunun ikincisi Kayseri’de gerçekleştirildi. Kayseri’den çıkmış başarılı markaların hikayelerini anlattığı etkinlikte Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin de “Büyük Markalar Nasıl Yaratılır?” başlıklı konuşmasında Kayserili iş insanlarına önemli ipuçları verdi. Anadolu şirketlerinin önce ülke sonra da dünya çapında markalaşmak için gereken tüm olanaklara sahip olduğunu belirten

Özyeğin, şunları söyledi:
“Bugün geldiğimiz noktada Anadolu markalarımızın hayallerine sınır koymaları için hiçbir neden yok. Dünyanın en gelişmiş ülkeleri ile eşit standartlarda bir teknoloji altyapısına ve bilgiye erişim olanağına sahibiz. Eğer hedefleri doğru belirler, bu hedeflere ulaşmak için doğru adımları zamanında atarsak markalarımızın rekabet gücünü hızla büyütebiliriz.

Türkiye ekonomisinin lokomotif gücü olarak gördüğümüz Anadolu KOBİ’lerinin güçlenmesi için, Fiba Holding olarak, konuyu temel önceliklerimiz arasında değerlendiriyor ve elimizin ulaştığı her noktada fark yaratmaya gayret gösteriyoruz. Fibabanka’nın Dijital Dönüşüm Kredisi paketi de bu gayretlerimiz arasında yer alıyor.

Kayserili işletmelerin köklü ticaret geleneğinden gelen gelişme vizyonu ve öngörüleri ile markalaşma yarışında bayrağı en önde taşıyacaklarına inancımız tam. Büyük resmi doğru okuyarak işletmeleri için kritik adımları vakit kaybetmeden atmak isteyen tüm KO-Bİ’lerimizin yanındayız.”

YARIŞMA DA ANLATILDI
İlin kanaat önderleri ve başarılı markalarının yer aldığı etkinlikte Anadolu’nun yükselen markalarını ödüllendirecek “Anadolu Markaları Yarışması” da tanıtıldı. Bu yııl 9’uncusu düzenlenen Anadolu Markaları Yarışması ile İstanbul dışındaki illerde marka bilincini yerleştirmek, “marka olma” konusunu öne çıkarmak amaçlanıyor.

Bu illerdeki markalaşma stratejilerini, marka olma yolunda ilerleyenlerin başarı öykülerinin bir araya getirilip ödüllendirileceği yarışmanın başvuruları 1 Eylül 2016 tarihine kadar www.anadolumarkalari.com adresinden online olarak yapılabiliyor. Yapılacak değerlendirme sonucunda, Ekim ayında İstanbul’da düzenlenecek finalde “Anadolu’nun Yükselen Yıldızları” ödüllendirilecek.İlgili Haberler
0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış

İlk yorumu yazmak ister misiniz?

Yorum yap